Przejdź do treści

Ranking 5 najlepszych sprzętów

Obecna sytuacja na świecie uległa zmianom i coraz więcej osób pracuje i uczy się zdalnie. To właśnie dlatego tak ważne jest to, aby wiedzieć, jaki sprzęt najlepiej się sprawdzi do pracy z domu. W co koniecznie trzeba zainwestować, aby działało tak, jak trzeba? Jak wybrać laptop do pracy zdalnej? To najczęściej pojawiające się aktualnie pytania. Faktycznie taki laptop musi spełnić pewne oczekiwania i działać bez zarzutu, aby praca przebiegała sprawnie. Warto tym samym przejrzeć nasz ranking, w którym znalazły się jedynie laptopy najwyższej klasy. Jaki laptop wybrać do pracy biurowej, a jaki sprawdzi się do pracy w domu? Z pewnością przejrzeć trzeba ten ranking. Uwzględnione zostały różne parametry urządzeń, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

5. Marka Lenovo

Firmę Lenovo chyba zna dosłownie każdy, ponieważ od wielu lat obecna jest na rynku. Ma w swojej ofercie produkty, które cieszą się dobrymi opiniami zadowolonych klientów. Laptopy Lenovo są lekkie i mają ekrany dobrej jakości, które umożliwiają swobodną pracę nawet grafikom. Większość nowych modeli posiada procesor Intel Core, który zapewnia komputerowi szybkie działanie. Matowa matryca z funkcją ochrony oczu sprawia, że wzrok nie męczy się nawet po całym dniu patrzenia w ekran. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają sprawnie działającego laptopa w dobrej cenie.

4. Marka HP

Bardzo znana marka, która specjalizuje się w laptopach służących właśnie do pracy. W tej chwili na rynku dostępne są nawet modele z obrotowym ekranem, który można dowolnie składać. Jest to więc dobry mały laptop do pracy zdalnej, który można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, ponieważ zawsze zmieści się do torebki. Najwyższej jakości procesor Intel Core zapewnia, że sprzęt działa szybko i nie zacina się podczas działania kilku programów jednocześnie.

3. Marka Toshiba

Te japońskie laptopy doskonale radzą sobie, jeśli chodzi o proste zadania. To dlatego jest to doskonały wybór dla kogoś, kto pracuje w domu i nie chce przepłacać. W przystępnej cenie dostać można bowiem sprawnie działający sprzęt, który otworzy wszystkie pracownicze programy, prezentacje oraz komunikatory. Nie zacina się i jest naprawdę prosty w obsłudze. Zastanawiając się, jaki wybrać laptop do pracy zdalnej, z całą pewnością właśnie ten będzie strzałem w dziesiątkę.

2. Marka Fujitsu Siemens

Marka oferuje szeroki wybór laptopów w zależności od poszczególnych funkcji czy wielkości ekranu. Dzięki temu wszyscy znajdą dla siebie to, czego szukają. Jest to idealny laptop do pracy dla każdego, kto nie chce przepłacać, ale oczekuje sprawności i dobrego działania.

1. Marka Dell

Chyba najbardziej znana i polecana marka, jeśli chodzi o produkcję laptopów. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej w zestawieniu. Oferuje niejeden dobry mały laptop do pracy zdalnej, który cechuje przede wszystkim wysoka jakość i adekwatna do niej cena. Dell obsłuży nawet najbardziej skomplikowane programy pracownicze, a wysoka wydajność i moc sprawiają, że praca zdalna może odbywać się z każdego dowolnego miejsca. Do tego dochodzi łatwość obsługi oraz czytelność.